W jaki sposób można wykupić dostęp do strony?

1. SPOSÓB: wpłata na konto bankowe

Nr rachunku w mBank: 17 1140 2004 0000 3002 7234 7830  
Aleksandra Rymanowska-Doleżal
59-930 Pieńsk
Dłużyna Dolna 17 c

W tytule przelewu wpisz: numer modułu oraz swój adres e-mail (np, MODUŁ 2, j.kowalski@wp.pl), na który otrzymasz login i hasło do serwisu.

Login i hasło dostępu, prześlę natychmiast po otrzymaniu wpływu na konto.

mBank przesyła pieniądze w ciągu kilku minut, w związku z czym proszę o wysłanie SMS (695758153) o treści: awans, wówczas będę miała możliwość natychmiastowego udostępnienia zawartości mojej strony.  (SMS wg normalnej taryfy operatora.) 

2. SPOSÓB: płatność przez Allegro

Dostęp do strony można kupić w serwisie Allegro - użytkownik Pestka-awans.

Jeżeli zależy Ci na szybkim dostępie do zasobów mojej strony, a wybrany moduł został już przez Ciebie zakupiony, wówczas poinformuj mnie o tym przez SMS (695758153) o treści: awans, wówczas będę miała możliwość natychmiastowego udostępnienia zawartości mojej strony.  (SMS wg normalnej taryfy operatora.) 

Załączniki informatora udostępnione są w formacie PDF, w związku z czym należy uprzednio zainstalować w swoim komputerze darmowy program Acrobat Reader.

Pobierz Acrobat Reader

Przed zakupem dostępu do zasobów mojego informatora należy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM. Zakup dostępu do zasobów strony www.awans-zawodowy.pl  jest równoznaczny z zapoznaniem się przez Państwa z treścią REGULAMINU.